Замовити дзвінок
Карбамід
замовити
Країни постачальники: Україна, Узбекістан, Грузія, Казахстан
Опис:

Карбамід (сечовина) ((NH2)2CO, (N46)). 

Амідне добриво — найбільш концентроване серед твердих азотних добрив. Синтезується з двох газів СO2 і NH3 за температури 185-200° С і тиску 180-200 атмосфер. Водорозчинне, повільнодіюче безнітратне добриво з майже нейтральною реакцією. 

Застосовується в системах удобрення в усіх ґрунтово-кліматичних зонах України в основне внесення та для позакореневого листкового підживлення. У системі удобрення ярих зернових культур вносять у передпосівну культивацію. ( під культури з довгим вегетаційним періодом — буряк, кукурудзу на зерно. )У ґрунті амідна форма трансформується в аміачну, а пізніше — нітратну. Процес цей відбувається повільно, тому азот з сечовини рівномірно засвоюється рослинами впродовж вегетації, надмірно не нагромаджується в рослині і в ґрунтових водах. Мало вимивається з ґрунту, втрати азоту в ґрунті мінімальні. Добриво не повинно містити більше як 0,8 % біурету і 0,3 % води, особливо це важливо за листкового внесення. швидко засвоюватися через листкову поверхню. 

У процесі грануляції в карбаміді утворюється біурет. За вмісту З % біурет є токсичним для рослин, тому внесення безпосередньо перед сівбою пригнічує розвиток рослин. У ґрунті біурет повністю розкладається за 10-15 днів — цей інтервал рекомендується витримати між внесенням карбаміду.